Kapalı Sac Karoser Hakkında Bilgiler

Taban İskelet

Yüksek mukavemette çelik profiller üzerine U kesitli ara taşıyıcıların boydan boya sıralanması ve kenar çerçeve ile birlikte 3 mm kalınlığında pres baskılı A1 kalite Karadeniz Ereğli mamulü sacdan imal edilmektedir.

Taban Döşeme

2,5 mm kalınlığında baklavalı veya düz sac ile kaplanır veya isteğe göre farklı alternatifler (kontrplak vb.) uygulanabilir.

Yan Yüzey

1,20 mm kalınlığında pres baskılı A1 kalite Karadeniz Ereğli mamulü sacdan imal edilmektedir.

Yan İç Yüzey

4 cm kalınlığında strafor ile izole edilip üstü oluklu yada düz galvaniz sac, kontrplak, fiber, alüminyum, veya plastik lambri ile kaplanmaktadır.

Tavan

Tavanın dış yüzeyleri 1,20 mm kalınlığında pres baskılı A1 kalite Karadeniz Ereğli mamulü sac yapılmakta, tercihe göre tek yada çift havalandırma takılıp iç yüzeyler kullanıma uygun olarak oluklu yada düz galvaniz sac, kontrplak, fiber, alüminyum, veya plastik lambri ile kaplanmaktadır.

Arka Kapak

Alüminyum malzemeden, 270° hareketli olup kapak sabitleme kolu ile yük boşaltmada kolaylık sağlamaktadır. Kapı fitilleriyle sızdırmazlık özelliği sağlanıp kapı İtalyan tipi gizli kilit sistemi yapılmaktadır. Arka semer iskeleti 4 mm sacdan mukavemetli ve estetik bir şekilde arka çerçeveyi oluşturmaktadır. Arka kapak alüminyum malzemesi istenen renkte statik boyalı imal edilmektedir.

Boya

Tüm yüzeyler su ve kimyasal bonder sıvı karıştırılması ile yüksek basınçla temizlendikten sonra fosfat kaplanıp bir kat epoksi astar ve akrilik boya ile arzu edilen renge boyanmaktadır.

Diğer Ekipmanlar

Karosere ait aksesuarlar ve teknik belgeler firmamız tarafından temin edilmektedir.

Özel İstekler

İsteğe bağlı olarak karoser üzerinde alternatif uygulamalar yapılabilmektedir.

KAPALI SAC KAROSER İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLMEKTEDİR.

Firmamız uzun yıllardır soğutmadaki tecrübesini ve teknik birikimini günümüze taşıyan, kalitesinden ödün vermeden, mükemmellik anlayışı ve sınırsız müşteri memnuniyetini kendisine hedef olarak seçen, satış sonrası servis desteği ile hizmet veren tasarım ve mühendislik firmasıdır.

Özdoğan Karoser

Copyright © 2021 | Özdoğan Karoser | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım