Kayar Yan Perdeli Karoser Teknik Bilgi

Taban İskelet

Yüksek mukavemette çelik profiller üzerine U kesitli ara taşıyıcıların boydan boya sıralanması(30 cm aralıklarla) ve kenar çerçeve ile birlikte 4mm kalınlığında pres baskılı A1 kalite Karadeniz Ereğli mamulü sacdan imal edilmektedir.

Taban Döşeme

30 mm kalınlığında fenolik reçina kaplı SCHAUMAN WİSA Avrupa ithal(gemi yapımında kullanılan suya ve darbeye dayanıklı) kontra plak kullanılmaktadır.

Ön Panel

Mukavemeti artırması için desteklerle güçlendirilmiş ön panel alüminyum malzemeden statik boyalı olarak yapılmaktadır.

Çatı Sistemi

Kayar yan perdenin ve kayar yan babaların hareketini sağlayan raylarla birlikte 40x80x3 mm kalınlığında profille çerçeveyi sağlam bir şekilde oluşturarak 40x30x2,5 mm kalınlığında profillerle çapraz döşenip vidalarla monte edilmektedir.

Tavan Brandası

Birinci kalite branda kullanılmaktadır.

Arka Kapak

Alüminyum malzemeden, 270° hareketli olup kapak sabitleme kolu ile yük boşaltmada kolaylık sağlamaktadır. Kapı fitilleriyle sızdırmazlık özelliği sağlanıp kapı İtalyan tipi gizli kilit sistemi yapılmaktadır. Arka semer iskeleti 4 mm sacdan mukavemetli ve estetik bir şekilde arka çerçeveyi oluşturmaktadır. Arka kapak alüminyum malzemesi istenen renkte statik boyalı imal edilmektedir.

Yan Babalar

Kayar baba olup çatıya monteli ön ve arkaya hareket sağlamaktadır. Baba yatakları etek saçlarına sabitlenmektedir.

Yan Kapaklar

Alüminyum malzemeden 60 cm yükseklikte 180° hareketli olup kapak üstleri alüminyum profille bölünmektedir. Kapaklar istenen renkte statik boyalı olmaktadır.

Yan Kayar Perde

Kayar yan perdelerin brandası için, Sio-line marka 12x12 panama brandası kullanılmaktadır. Ayrıca branda, her 60 cm de bir her biri 10 ton ağırlığa kadar dayanıklı kolonlarla takviye edilmektedir. İsteğe göre branda üzerine firma tanıtımı dijital baskı yaptırılabilmektedir.

Boya

Tüm yüzeyler su ve kimyasal bonder sıvı karıştırılması ile yüksek basınçla temizlendikten sonra fosfat kaplanıp bir kat epoksi astar ve akrilik boya ile arzu edilen renge boyanmaktadır.

Özel İstekler

İsteğe bağlı olarak karoser üzerinde alternatif uygulamalar yapılabilmektedir.

Diğer Ekipmanlar

Karosere ait aksesuarlar ve teknik belgeler firmamız tarafından temin edilmektedir.

KAYAR YAN PERDELİ KAROSER İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE YAPILMAKTADIR.

Firmamız uzun yıllardır soğutmadaki tecrübesini ve teknik birikimini günümüze taşıyan, kalitesinden ödün vermeden, mükemmellik anlayışı ve sınırsız müşteri memnuniyetini kendisine hedef olarak seçen, satış sonrası servis desteği ile hizmet veren tasarım ve mühendislik firmasıdır.

Özdoğan Karoser

Copyright © 2021 | Özdoğan Karoser | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım