Panelvan Araçların Frigofirik Tipe Dönüşümü

Süt ve süt ürünleri, balık, piliç, et ve et mamülleri ,şoklanmış ve dondurulmuş gıdaları taşıma ve pazarlamaya yöneliktir. 3 m3 ile 16 m3 e kadar her marka araç üzerine soğuk zincire uygun frigovan imalatı yapılabilir. Şehir içi dağıtımı için idealdirler. Frigovan çalışmalarımız dış hava sıcaklığı + 35 oC iken , -15 ~ + 8 oC iç sıcaklıklar arasında üretilir. – 5 oC iç sıcaklığın altında bir iç ısıl değer talebiniz halinde , yandaki sürgülü kapı ile arka kapının olduğu bölümlere ayrıca bir çarpma kapısı olan ayırıcı duvar yapılması zaruridir.Panelvan araçların en büyük ısı kaybının olduğu yerler kapılarıdır. Kapılardaki enfiltrasyon ısı kaybı ve kapı kilit sistemlerinden dolayı kapılardaki izolasyonun zayıf olması, kapılarda ısı köprüsü oluşmasına sebep olmaktadır.

Standart Malzemeler

Çelik "u" profili,poliüretan izoleli,plywood kaplamalı taban 42 kg/m3 yoğunlukta poliüretan duvar izalasyonu 6 mm MDF üzerine preslenmiş parlak beyaz jekotlu 600 gr CTP iç kaplama. Özel CTP polyesterden çamurluk davlunbazı Taban köşelerine aluminyum çeta profil kaplama Yan sürgülü kapı önüne ve arka kapı önüne paslanmazdan mamul su kanalları

İç İzalasyon Amacı

Panelvan araçların özel amaçlı olarak frigorfik izalasyon ( Isı yalıtımlı ) yapımı. Uzun yollarınızda taşınız yükün bozulmasını engeller.

Firmamız uzun yıllardır soğutmadaki tecrübesini ve teknik birikimini günümüze taşıyan, kalitesinden ödün vermeden, mükemmellik anlayışı ve sınırsız müşteri memnuniyetini kendisine hedef olarak seçen, satış sonrası servis desteği ile hizmet veren tasarım ve mühendislik firmasıdır.

Özdoğan Karoser

Copyright © 2021 | Özdoğan Karoser | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım